Nasz zespół

Poznaj zespół naszych pracowników.


Aleksandra Wilk


Aleksandra Wilk

Wolontariuszka działająca w obszarze nowotworów płuca. Od kilku lat aktywnie zdobywająca i poszerzająca swoją wiedzę poprzez udział w webinariach oraz konferencjach przeznaczonych dla lekarzy. Jeżeli jesteś w trakcie diagnozy bądź chorujesz na raka płuca i obca jest Ci terminologia medyczna, masz wątpliwości odnośnie do procesu diagnostyki i wyboru odpowiedniej ścieżki leczenia to zwróć się do Aleksandry - poprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Jeśli szukasz dla siebie badań klinicznych, leczenia celowanego, immunoterapii czy klasycznej chemioterapii, a nie masz z kim o tym porozmawiać - skontaktuj się z Aleksandrą.


Justyna Staromłyńska


Justyna Staromłyńska

Wolontariuszka działająca w obszarze nowotworów płuca. Opiekunka, córka pacjenta onkologicznego.

Jesteś w trakcie diagnozy i zastanawiasz się co dalej Operacja, chemioterapia, radioterapia czy może leczenie celowane? Twój lekarz nie ma czasu tłumaczyć Ci zawiłych procedur medycznych? To jest właśnie osoba, która chętnie odpowie na nurtujące Cię pytania. A może Twój bliski właśnie usłyszał diagnozę, a Ty nie umiesz i nie wiesz jak z nim rozmawiać o chorobie. Pozwól sobie pomóc i daj się przeprowadzić przez ten najtrudniejszy etap choroby. Umów się na rozmowę.


Anna Pańszczyk


Anna Pańszczyk

Od 2009 roku pracuje na stanowiskach Sekretarka Medyczna, Koordynator Pakietu Onkologicznego w Szpitalu Chorób Płuc im. Klary Jelskiej w Zakopanem.

Osoba o ogromnym doświadczeniu, dużej empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Na co dzień organizuje i umawia wizyty, badania, kontrole, bierze udział w konsyliach. Konsultuje pacjentów z lekarzami, jak również wspiera ich w trakcie diagnostyki i leczenia.


do góry